Xvg kriptovaliuta


Laikas mūsų pirmajam palyginimui: Mes, piratai, siekiame išlikti kiek įmanoma objektyvesni ir nurodomi visi naudojami šaltiniai. Praneškite, jei komentaruose kas nors nepaaiškėjo. Paleiskime tai!

Verge Bitcoin/bit coin vertės istorija

Taigi, kas vergę daro gerai, verge? Pažvelkime į svarbiausias monetos technines savybes.

tendencijų palaikymo linija

Tačiau adresai, kurie naudojami sandoriams, nėra užmaskuoti. Pažvelkite į blokų naršyklę, kad pamatytumėte patys.

galite uždirbti internetu

Supainiota tik siuntėjo ir gavėjo xvg kriptovaliuta IP. Šie adresai negali būti viešai susieti su siuntėjo ar gavėjo adresais, iš kurių jie buvo išvesti, todėl jie iš tikrųjų egzistuoja ne viešajame registre.

Verge (XVG) kaina šiuo metu yra €0.00256.

Kai vartotojas pasirenka asmeninį knygą, informacija apie operaciją vis xvg kriptovaliuta apima išsiųstų monetų kiekį, tačiau operacijos metu siuntėjo ir gavėjo viešieji raktai ir vieta IP yra užmaskuoti. Tam naudojami 5 pakaitiniai algoritmai sutarimui, būtent x17, Scrypt, Groestl, Lyra2re ir blake.

Verge XVG. Kas Vyksta?

Balandžio mėn. Naudojant suklastotus laiko žymenis, buvo pašalintas poreikis kiekvienam blokui naudoti skirtingus algoritmus, o įsilaužėliai galėjo pateikti blokus xvg kriptovaliuta greičiu, kasydami 1 bloką per sekundę! Gegužės mėn. Atrodo, kad XVG yra kriptovaliuta su abejotinais privatumo ir saugumo aspektais: likučius visada galima sekti viešajame žurnale, todėl galima lengvai atsekti likučių skirtumus ir padaryti išvadas.

Verge (XVG) Į Bitcoin (BTC) kainų istorijos diagrama

Net ir tuo atveju, naudodamiesi privačia knyga, operacijos metu tik laikinai apsaugokite viešuosius raktus. Ekranų xvg kriptovaliuta, naudojami tam, kad būtų reikalinga nemaža skaičiavimo galia, o tai savo ruožtu gali paaiškinti santykinai mažą Zcash ekranuotų lėšų procentą.

O kas, jei mes turėtume monetą su visu ekranuotų fondų fondu? Tai padarytų Zcashą tobulą.

xvg kriptovaliuta wap parinktys