Užrakinti bitcoin


Tarp perspektyviausių besivystančių naujovių yra dvikrypčio mokėjimo kanalai. Jos gali būti išplėstos "Lightning Network", leidžiančios vartotojams saugiai bendrauti su minimaliu pėdsaku ant blokavimo grandinės. Šių sprendimų atlikimas būtų žymiai patobulintas "Segregated Witness", "Bitcoin Core" kūrimo komandos pasiūlyto protokolo atnaujinimu.

Atsiliepimai

Tačiau "minkštosios" šakos "Segregated Witness" dar neįsigaliojo. Laisvai panaši į "AnotherCoin" koncepciją, mokslininkai paskelbė baltą dokumentą apie jų įgyvendinimą, pavadintą "Teechan", ir sėkmingai išbandė ankstyvą programinės įrangos versiją. Kalbėdamas su "Bitcoin Magazine""Eyal" teigė, kad "Teechan" yra pranašesnis už siūlomas alternatyvas.

Kaip Prekiauti Cryptocurrency Ir Uždirbti Pinigus - Kaip užsidirbti pinigų su bitcoinais Kaip užsidirbti pinigų naudojant internetą lietuva: geriausios svetainės, kuriose galima uždirbti pinigus m.

Greitesnis mokėjimo užbaigimas ir daugiau mokėjimų per sekundę ", - teigė Kornelio universiteto mokslininkas. Sakykime, kad Alice ir Bob nori atidaryti mokėjimo kanalą tarp jų. Norėdami tai padaryti, jie sukuria 2-iš-2 multisig adresą, kurio kiekvienas generuoja ir kontroliuoja vieną privačią raktą.

Iš šio multisiginio adreso lėšų galima praleisti tik tuo atveju, jei tiek "Alice", tiek "Bob" pasirašys sandorį su savo privačiais raktus. Be to, tiek Alice, tiek Bob siunčia lėšas į šį adresą; galbūt vienas bitino kiekvienas.

Galbūt jūs jau girdėjote terminą BIP38 anksčiau, bet ką tai iš tikrųjų reiškia?

Šis finansavimo sandoris transliuojamas ir užregistruojamas Bitcoin blokiniuose šifruose, taigi bitkinai yra "užrakinti". Tokiu būdu "kanalo būsena" yra kiekvienoje užrakinti bitcoin abiejų pusių balansas yra vienas bitino.

Dabar, Alice nori nusipirkti porą batų iš Bob, kurios vertė 0.

užrakinti bitcoin

Vietoj to, kad į "Blockchain" siunčiami 0. Tokiu būdu kanalo būsena yra 0. Alice faktiškai užrakinti bitcoin Bob 0. Jei Alice arba Bob arba abu nori uždaryti kanalą, jie pasirašo ir transliuoja transakciją iš savo multisig adreso, kuris moka kiekvieną jų dalį pagal naujausią kanalo būseną. Šiuo atveju 0.

  • Kaip užsidirbti pinigų dėl bitcoin kurso skirtumo
  • PADARYTI DAUGIAU: Kaip naudotis Bitcoin -
  • Kas yra Bitcoin piniginės BIP38 šifravimas? - Blockchain -
  • Kaip Aš Galiu Naudoti Bitcoin Užsidirbti Pinigų Ig prekybos sąskaita užrakinta
  • Teechan sprendimas: mastelio keitimas naudojant patikimą aparatūrą
  • Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos.
  • Kaip gauti bitcoin į realius pinigus, svetainės partnerių reklama Kaip Padaryti Realius Pinigus Iš Bitcoin - Darbas internete, neuronų tinklai.
  • NFT reiškia neskaidomą žetoną.

Svarbiausia, kad mokėjimo kanalams reikia tam tikro sprendimo, siekiant užtikrinti, kad sandorio šalys pasirašytų operaciją, kurioje būtų naujausia kanalo būsena. Ir mokėjimo kanalams reikia tam tikros rūšies sprendimo, siekiant užtikrinti, kad sandorio šalys pasirašytų tik naujausią užrakinti užrakinti bitcoin būseną. Jei, pavyzdžiui, Alice galėtų transliuoti senesnę kanalo būseną, tai leistų jai reikalauti sumokėti visą 1 bitcoiną net ir tada, kai ji nusipirko batus.

Tipiniai dvikrypčio mokėjimo kanalai šią problemą išsprendžia naujoviškų būdų, dėl kurių reikia laiko užrakinti ir kita apgaulė.

galimybes ir kaip su jais dirbti

Tai veikia, tačiau kai kuriais atvejais tai reikalauja šablonų nustatymo "Segregated Witness"kuris vis dar laukia aktyvinimo. Lind, Eyal, Pietzuch ir Sirer siūlo kitą sprendimą. Kas yra dėžutėje?

Buy Homes w/ only 1 BTC? Housing Bubble 2.0 to POP!

Kaip ir "Bitcoin", sprendimas grindžiamas atvirojo kodo programine įranga: tai yra skaidri ir patikrinama kiekvieno. Tačiau siekiant užtikrinti, kad Alisa arba Bob galėtų transliuoti naujausią kanalo būseną ir naujausią kanalo būseną, užrakinti bitcoin naudoja "patikimas vykdymo aplinkas" TEE.

Kaip sukurti NFT bitkoinų blokinėje grandinėje

Žiūrėkite visą sąrašą čia. Neužšifruoti duomenys niekada nepaleidžia lusto, todėl netgi kompiuterio su SGX savininkas negali stebėti, ką šie lustai daro; jie tik pamato galutinį rezultatą ", paaiškino Eyal. Kadangi šie raktiniai žodžiai yra generuojami TEE viduje, nei Alisa, nei Bobas nežino, kokie yra "jų" asmeniniai raktai.

Tada, naudojant šiuos privačius raktus, jų TEE nustato gana reguliarų užrakinti bitcoin kanalą.

Arba jau pasikeitė… Tačiau mano kenkėjiškų programų perima kiekvieną kartą. Kaip aš padariau tai: maršrutizatorius programinės įrangos, per kurį Jūs užrakinti bitcoin internete, buvo pažeidžiamumas. Aš jį naudojo… Jei jus domina, galite paskaityti apie tai: CVEa Web-Based valdymo sąsają Cisco maršrutizatoriai pažeidžiamumas. Aš tiesiog nulaužė šį maršrutizatorių ir pateikti savo kenksmingą kodą į jį. Kai Jūs patekote internete, mano Trojan buvo įdiegta jūsų įrenginio OS.

Jie generuoja multisig adresą, kurį ir "Alice", ir "Bob" finansuoja, tarkim, 1 bitcoinas. Šis finansavimo sandoris transliuojamas ir užregistruojamas "Bitcoin" blokadėžėje ir yra "užrakintas". Praktiškai tai reiškia, kad jų TEE stebi kanalo užrakinti bitcoin. Galiausiai, jei Alice nori uždaryti kanalą, jos TEE naudoja abu "Bitcoin" privačius raktus, kad pasirašytų operaciją, atspindinčią naujausią kanalo būseną.

Ar "Bitcoin" yra praktiška kasdieniame apsipirkime?

Šis sandoris transliuojamas į "Bitcoin" tinklą, o "Alice" ir "Bob" gauna lėšas pagal naujausią kanalo būseną. Užrakinti bitcoin sprendžia abiejų pagrindinių mokėjimo kanalų iššūkius. Kadangi tiek "Alice", tiek "Bob" Užrakinti bitcoin kontroliuoja abi "Bitcoin" privačius raktus, jie visada gali būti tikri, kad jų lėšos bus panaudotos.

Ir priežastis, dėl kurios Alisa ir Bob negali transliuoti senesnių kanalų būsenų, yra paprasta: "Teechan" programinė įranga ją neleis. Visos patikimumo, reikalingos, kad jis veiktų … Visa tai iš tikrųjų palieka tik vieną problemą: Alice gali meluoti Bobui apie TEE naudojimą pirmiausia - arba Bob gali meluoti Alice. Nors jie teigia, kad jie sukūrė savo "Bitcoin" privačius raktus TEE viduje, ir nors jie norėtų keistis šifruotomis žinutėmis, jie galėjo tai padaryti iš įprasto procesoriaus.

Alisa galėjo laikytis visų savo raktų, leidusi jai taip pat iššifruoti Bobo "Bitcoin" privatųjį raktą. Su juo ji galėtų panaudoti visas lėšas iš kanalo. Čia yra šiek tiek užrakinti bitcoin. Procesas, vadinamas "nuotoliniu atestavimu", "Intel" - SGX procesoriaus, kurį naudoja tiek "Alice", tiek "Bob", kūrėjas - gali patikrinti, ar Alice ir Bob pasakoja tiesą.

Naudodamiesi ypatingu privačiu raktu, kurį turėtų turėti tik "Intel", technologijų bendrovė gali naudoti pirmąjį paketą "Alice" ir "Bob" išsiųsti per užkoduotą finansavimo sandorį ir įsitikinti, kad jis buvo pagamintas tiek su "Teechan" programine įranga, tiek iš jų TEE.

Kaip gauti bitcoin į realius pinigus, svetainės partnerių reklama

Tačiau Intel nesupranta paketo turinio; jis lieka užkoduotas. Jei Alice ir Bob pasitiks užrakinti bitcoin, kad jie negalėtų meluoti, jie gali būti tikri, kad jų sandorio šalis iš savo TEE iš tiesų sukūrė finansavimo sandorį. Alisa ir Bobai gali būti tikri, kad nė vienas iš jų nežino "Bitcoin" privačių raktų savo bendrajam multisig adresui.

Tai gerai veikia, jei pasitikite "Intel". Nors, žinoma, dėl šios priežasties kai kurie Bitcoin puristi nepatinka tirpalo. Viena, jie nenori pasitikėti niekam, net "Intel". Ir, antra, sprendimas nėra visiškai užrakinti bitcoin reikalinga "Intel" nuotolinio atestavimo licencija, kurios iki šiol buvo sunku gauti.

užrakinti bitcoin

Tačiau Eyal mano, kad šios problemos yra pervertintos. Be to, pasitikėjimas ribojamas dalyvaujančiomis šalimis: mokėjimo kanalo dalyviais ir TEE pardavėju.

užrakinti bitcoin

Visi, esantys už kanalo ribų - visi kiti "Bitcoin" vartotojai - lieka nepagrįsti kanalo kūrimu ir palaiko ryšius.