Streikuoti kainomis


pasirinkimo sandoriai pasaulio rinkose

Švietimo darbuotojai vėl ketina streikuoti 0 Danas Nagelė, www. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga nusprendė rengti streiką.

Tiesioginė transliacija: kaip Lietuvoje bus švenčiamos Velykos?

Pasak profesinės sąjungos pirmininko Egidijaus Milešino, streikas turėtų vykti antroje lapkričio pusėje. Pagrindinė nepasitenkinimo priežastis — Vyriausybės Seimui pateiktas kitų metų valstybės biudžetas, kuriame švietimui numatyta 62 mln.

Vyriausybei ir prezidentui pateikus įstatymų projektus, pagal kuriuos nuo naujų metų brangtų ūkininkų naudojamas dyzelinis kuras ir didėtų žemės mokesčiai, ūkininkai grasina protesto akcijomis visoje Lietuvoje. Žemės ūkio tarybos pirmininkas sako, kad Vyriausybė netęsi pažadų nedidinti mokesčių ir tikina, kad kai kurie ūkininkai vos išsilaiko.

Kai pamatėme biudžeto projektą, pamatėme, kad tiems susitarimams, kur sutarta mln. Pasak E. Milešino, streikuoti kainomis streiko skelbimo šiuo metu yra tariamasi su teisininkais.

Susijusios aktualijos

Nes yra įvairių reikalavimų, dėl įspėjimų ir kita, kad visos procedūros atitiktų numatytą tvarką, kad paskui nebūtų klausimų teisėta-neteisėta ir panašiai. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga vienija apie 10 tūkst.

streikuoti kainomis

Milešino teigimu, apie tyje mokyklų dirba pedagogų, priklausančių šiai profesinei sąjungai. Kiek konkrečiai mokytojų streikuos, esą paaiškės, kai bus įvykdytos visos teisinės procedūros. Milešinas, dėl streiko bus tariamasi ir su kitomis pedagogų profsąjungomis — kad streikas būtų masiškesnis ir streikuoti kainomis paveiktų pažadų netesinčią Vyriausybę.

Teisės akto redakcija įsigalioja nuo:  Teisės akto statusas: Galiojantis Redakcijos straipsnis. Streiko teisėtumas 1. Darbdavys ar darbdavių organizacija, gavę profesinės sąjungos ar profesinių sąjungų organizacijos streikuoti kainomis apie priimtą sprendimą skelbti streiką, turi teisę per penkias darbo dienas nuo pranešimo gavimo dienos kreiptis į teismą dėl streiko teisėtumo. Taikyti kitų įstatymų nustatytas laikinąsias apsaugos priemones, išskyrus nustatytas šio kodekso straipsnyje, draudžiama.

Anot jo, jei teisininkai išaiškins, kad pirmiau turi būti skelbiamas kelių valandų įspėjamasis streikas, taip ir bus daroma. Tačiau po jo, jei biudžete nebus padaryta korekcijų, neišvengiamai vyks ir neterminuotas streikas, kai mokyklose visiškai nevyks pamokos.

streikuoti kainomis kaip užsiimti verslu internete be investicijų

Tiesa, pedagogai savo darbo vietose veikiausiai bus, vaikai galės eiti į mokyklą, jie bus užimami, tačiau ne pamokomis. Milešinas sakė bendravęs streikuoti kainomis Algirdo Monkevičiaus vadovaujamos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais ir reikalavęs nurodyti priežastis, kodėl pedagogai apgaudinėjami, tačiau tesulaukė atsakymo, kad biudžeto projektas dar tik pirminis ir tikrai grįš į Vyriausybę bei bus koreguojamas.

KUR SANTYKIUOSE DINGSTA ROMANTIKA?

Beje, daliai mokytojų, net ir nepatenkintų Vyriausybės planais, streikuoti kainomis streikuoti gali numušti faktas, kad už streikuoti kainomis dienas, nors jie ir sėdės darbe, tikriausiai nebus mokamos algos. Jei kas gyvena nuo algos iki algos, tikrai pirmiau susimąstys, ar streikas nėra per didelė prabanga.

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

Dabar noriu pasakyti, kad mes nesigviešiame pinigų už streiko dienas. Mokytojai už streiko dienas negaus atlyginimo, tačiau ateityje turės geresnes sąlygas. Kokių konkrečiai susitarimų su švietimo darbuotojais nenori vykdyti Vyriausybė?

streikuoti kainomis

Pavyzdžiui, sutarta, kad nuo kitų metų mokytojų pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai kasmet būtų didinami 10 proc. Tam kitąmet turėjo būti skirta 19,3 mln. Arba buvo sutarta dėl dėstytojų, mokslo darbuotojų algų streikuoti kainomis po 10 proc.

streikuoti kainomis lisk kriptovaliutos apžvalgos

Tam aisiais reikėtų 16,8 mln.