Spaustuvės variantas. Kada geriau įprasti, o kada foto roletai?


Kontaktai Knygos, brošiūros ir katalogai Printėja — tai spaustuvė ir leidykla.

neuždirbo dvejetainiais opcionais

Knygos ir brošiūros  — pagrindiniai mūsų produktai. Gaminame poezijos, prozos, pasakų ir kitas grožinės literatūros knygas, taip pat vadovėlius, spalvinimo ir vaikų lavinimui spaustuvės variantas knygeles, meno albumus, spaustuvės variantas leidinius, maldynėlius, instrukcijas, žurnalus, laikraščius, ir įstaigų veiklos ataskaitas, apžvalgas.

spaustuvės variantas

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su knygų gamyba susijusias paslaugas nuo leidybinių teisių registravimo iki kruopštaus rankinio darbo nestandartinių sumanymų įgyvendinimui.

Siūlome segtas, rištas spirale, klijuotas ir siūtas - klijuotas knygas bei brošiūras kietais arba minkštais viršeliais, su atvartais arba be jų.

spaustuvės variantas

Suprantame, kad ne visada lengva tilpti į griežtas biudžeto ribas, todėl stengiamės pasiūyti lanksčias gamybos paslaugas. Vienas iš būdų sumažinti išlaidas — jungtinio tipo tiražai.

Pradžia Kainynas Bilietai, kuponai, leidimai Bilietai Organizuojate koncertą ar išskirtinį renginį ir ieškote kur kokybiškai atsispausdinti bilietus?

Tai gamybos būdas, kuriame bendras knygų kiekis išskirstomas į reprezentacinį ir ekonominį variantus. Kalendoriai Kalendoriai  — reprezentatyvūs gaminai, dažniausiai naudojami kaip verslo dovana.

Spaustuvė "Spaudos kontūrai"

Mes kalendorius gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome ne tik verslo ar valstybinėms įstaigoms  skirtus produktus, tačiau ir kalendorius su asmeninėmis nuotraukomis, skirtus artimųjų pasveikinimui švenčių proga.

kriptovaliutos investavimo norma

Gaminame: Vieno lapo kalendorius   pakabinamus, magnetinius, lipnius. Sieninius  2 arba 4 dalių kalendorius su plėšomais mėnesių lapeliais.

Joana Perednienė Knygoje ,Su Lietuva širdy Tulunsko r. Gadalėjaus kaime.