Prekybos konkursas, Vilniaus miesto savivaldybė - Skelbiamas Kaziuko mugės prekybos organizatoriaus konkursas


Galioja iki Konkurso tikslas — atrinkti projektus, kuriuos įgyvendinant bus teikiama ar organizuojama socialinė pagalba asmenims, nukentėjusiems ir galėjusiems nukentėti nuo prekybos žmonėmis, skatinant juos grįžti į visuomenę ir darbo rinką, bei vykdyti prekybos žmonėmis prevenciją.

prekybos konkursas dabar reikia pinigų kaip užsidirbti

Galimi pareiškėjai: viešieji juridiniai asmenys: asociacijos, viešosios įstaigos išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė arba dalininkė yra valstybė ar ir savivaldybėlabdaros ir paramos fondai, tradicinės religinės bendruomenės ir bendrijos, turinčios ne mažesnę nei 1 metų patirtį socialinės pagalbos tikslinių grupių asmenims teikimo srityje.

Paraiškų priėmimas: Paraiškų priėmimo terminas — nuo m.

Projektų įgyvendinimo trukmė — nuo m. Elektroninė paraiškos su priedais versija.

prekybos konkursas

Galimos skirti valstybės biudžeto lėšos: Konkursui numatyta skirti Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų suma —   Eur vienas šimtas šešiasdešimt penki tūkstančiai eurų.

Mažiausia vienam projektui galima skirti valstybės biudžeto lėšų suma — 10 Eur dešimt tūkstančių eurų.

programas, kuriose galite uždirbti pinigų su išvada centų brokeriai su 100 premijų

Didžiausia vienam projektui galima skirti valstybės biudžeto lėšų suma — 90 Eur devyniasdešimt tūkstančių eurų. Finansavimo prioritetai teikiami prekybos konkursas prekybos konkursas papildomą prekybos konkursas, užtikrinantį veiklos tęstinumą projektui prekybos konkursas teikia reikalingą socialinę pagalbą, pasiekiamą telefonu, el.

prekybos konkursas floridos uždarbis internete

Informavimas ir konsultavimas su konkursu susijusiais klausimais Pareiškėjai, rengdami paraiškas, turi teisę gauti informaciją ir konsultacijas su konkursu susijusiais klausimais, kurias teikia Ministerijos Prekybos konkursas pagalbos ir vaiko teisių apsaugos skyrius tel. Informacija pareiškėjams teikiama iki paskutinės projektų pateikimo darbo dienos pabaigos.

Skelbiamas laikinų prekybos paslaugų teikimo vietų įrengimo ir eksploatavimo konkursas Vilniaus rajono savivaldybės administracija skelbia laikinų prekybos paslaugų teikimo vietų įrengimo ir eksploatavimo konkursą.