Prekyba haramu


AFP nuotr.

geriausi patarimai, kaip užsidirbti pinigų

Musulmonams šventame Mekos mieste prekyba haramu smarkiau pučia modernybės vėjai. Siaurose Mekos gatvėse kyla nauji dangoraižiai, piktinantys tradicijų šalininkus, o senbuvius iš miesto centro stumia komercinės įmonės. Nors Mekos meras tvirtina, kad šventojo miesto plėtra planuojama tik prekyba haramu tradicinės architektūros stilių, tačiau vietiniai nerimauja, kad švenčiausio miesto dvasia jau dabar nyksta tarp naujų dangoraižių.

prekyba haramu

Mieste, kurį kasmet užplūsta milijonai piligrimų, vis daugėja viešbučių bei kitų turizmui pritaikytų objektų. Miesto valdžia tvirtina, kad pokyčiais tik stengiamasi užtikrinti saugesnę ir paprastesnę piligrimų prekyba haramu Mekoje.

Meka Vikiteka Meka prekyba haramu. Tai musulmonų pranašo ir islamo įkūrėjo Mahometo gimtasis miestas, pats švenčiausias iš visų islamo miestų. Pagal musulmonų tradiciją, musulmonas dienos metu privalo melstis atsisukęs veidu į Mekos pusę, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje jis bebūtų. Kasmet paskutinį mėnesį pagal islamo kalendorių hadžą į Meką suplūsta daugiau nei milijonas piligrimų. Miestas buvo svarbus jau nuo senų laikų, pro jį ėjo svarbūs prekybos keliai.

Be to, aplink mečetę esančias siauras gatveles ketinama išplėsti įrengiant keturių linijų metro ir pėsčiųjų tiltus. Brangiausia žemė pasaulyje AP nuotr.

Mekoje metais prekyba haramu Mahometas — islamo pradininkas, musulmonų laikomas paskutiniu iš pranašų per kurį Alachas  perdavė Koraną. Valdžia gyventojams primeta griežtą ir konservatorišką sunitų pakraipos Islamą. Musulmonai 5 kartus dienoje meldžiasi nusigręžę į Mekos pusę — į pasaulio centrą, į Dangaus vartus. Miestas buvo svarbus jau nuo senų laikų, pro jį ėjo svarbūs prekybos keliai.

Hadžo metu milijonai piligrimų susiburia aplink Didžiosios mečetės viduryje esančią Kaaba. Saudo Arabijos princas Nayefas bin Abdulaziz al-Saud pareiškė, kad įgyvendinti miesto pokyčiai — tik didelių permainų variantas prekyba haramu Tačiau dauguma vietinių mano, kad bet kokie pokyčiai Mekoje turėtų būti daromi ypač apgalvotai ir atsargiai.

prekyba haramu kriptovaliutos lapkritis

Modernizmo šalininkai atkerta, kad beatodairiškas įsikibimas į tradicijas jau yra atnešęs daug žalos. Aplink mečetę per Hadžą piligriminę prekyba haramu susidariusios spūstys, gaisrai piligrimų palapinėse yra nusinešę šimtus gyvybių. Ateityje aplink pagrindinę mečetę turėtų išdygti nauji viešbučiai, prekybos centrai ir kavinės.

premijos sąskaita dėl pasirinkimo galimybių kurios parinktys yra geresnės pradedantiesiems

Baigti įgyvendinti šiuos ambicingus projektus žadama iki ųjų. Tuo tarpu dalį senamiesčio gyventojų ketinama iškelti į būsimą naują kvartalą Mekos priemiestyje. Vietiniai skundžiasi esą komerciniais sumetimais tiesiog varomi iš savo namų.

Žemės miesto centre kaina pasiekė neregėtas aukštumas: vietinių teigimu, kai kuriais prekyba haramu vienos kvadratinės pėdos apie 0,09 kvadr.

Vietos nekilnojamojo turto bendrovių atstovai žiniasklaidai patvirtino, kad aplink Didžiąją mečetę Mekoje esanti žemė vertinama brangiausiai pasaulyje.

Nemokamas belaidis internetas 6,9 The location with Kaaba view is most amazing. Hayder Location, very close to haram and tower shopping mall, breakfast with great variety Muhammad Did exactly meet my demand for my trip.

Šiame viešbutyje, kaip ir kituose, galės apsistoti tik musulmonai. Tai — nenuostabu, kadangi iki šiol į Meką draudžiama įžengti kito tikėjimo žmonėms. Tiesa, kartais taikomos išimtys, kaip atlikti pervedimą internetu, žmonėms, su Meka susijusiems prekyba haramu ryšiais.

kaip detaliai investuoti į bitcoin perduoti iis kitam brokeriui

Apsilanko bent kartą gyvenime Aplankyti šventąjį miestą musulmonai privalo bent vieną kartą gyvenime. Pranešama, kad šiemet į Hadžą Mekoje susirinko apie 2,5 milijono musulmonų iš šalių. Pati svarbiausia vieta Al Masidž al Haramo islamo šventovėje Mekoje yra Kaaba — stačiakampio sienos belangis statinys iš akmens.

tikslinė grupė uždirba internetą užsidirbti pinigų interneto diskusijų forume

Kaaba stovi Didžiosios mečetės viduryje apklota tamsiu audiniu, kuris švenčių dienomis pakeliamas. Hadžas vyksta Mėnulio kalendoriaus dvyliktojo mėnesio dienomis.

AP nuotr.