Pasirinkimo vaizdas


pasirinkimo vaizdas

Spustelėkite Parinktys ir galėsite tinkinti: šriftą, spalvą, nepermatomumą ir dydį; fono spalvą ir nepermatomumą; lango spalvą ir nepermatomumą; simbolių kraštinės stilių. Pastaba: tai bus numatytieji subtitrų formato nustatymai, kol jų vėl nepakeisite arba spustelėję Nustatyti iš naujo negrąžinsite numatytojo subtitrų formato.

Spartieji subtitrų klavišai Spartieji klavišai leidžia greitai pakoreguoti subtitrų formatą žiūrint vaizdo įrašą.

pasirinkimo vaizdas

Prieš naudodami pasirinkimo vaizdas klavišus nepamirškite spustelėti bet kurį tašką vaizdo įrašų leistuvės ribose. Subtitrų kalbos pasirinkimas Vaizdo įraše spustelėję subtitrų piktogramą, rinkitės iš įvairių subtitrų kalbų. Spustelėkite nustatymų piktogramą vaizdo įrašo ekrano apačioje.

pasirinkimo vaizdas

Spustelėkite Subtitrai. Pasirinkite kalbą.

pasirinkimo vaizdas

Transkribuoto subtitrų teksto peržiūrėjimas Kai vaizdo įrašų subtitrus pateikia savininkas, galite peržiūrėti visą transkribuotą jų tekstą ir peršokti į konkrečią vaizdo įrašo vietą. Po vaizdo įrašų leistuve spustelėkite Daugiau. Pasirinkite transkribuoto teksto piktogramą.

uždirbti tinkle 1000 per dieną alor brokerių terminalai

Žiūrint vaizdo įrašą bus slenkama transkribuotu tekstu ir rodomas tuo metu aktualus subtitrų tekstas. Spustelėkite bet kurią subtitrų teksto eilutę ir peršoksite prie tos vaizdo įrašo vietos.

Žiūrėjimo puslapyje suaktyvinkite leistuvės valdiklius. Pasirinkite Daugiau parinkčių.