Lankstus variantas, Prisijungimas


opcionų tarpininkų reitingas 2020 m

Bienalėje kviečiami dalyvauti Lankstus variantas miesto ir rajono, Alytaus regiono ir užsienio, studijuojantys ar jau įgyję aukštąjį meninį išsilavinimą, jaunieji vizualiojo meno kūrėjai iki 35 metų amžiaus.

Svečio teisėmis bienalėje kviečiami dalyvauti Alytaus dailiųjų amatų mokyklos mokiniai, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto stiklo, taikomosios keramikos, skulptūros, tapybos, taikomosios tekstilės, taikomosios grafikos, architektūros, dizaino studentai.

Bienalės dalyvis kandidatas atrankai gali teikti 3—5 per paskutinius lankstus variantas metus sukurtus tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos, stiklo, juvelyrikos, lankstus variantas ir kt.

Bienalės dalyvis kandidatas užpildytą bienalės dalyvio anketą, kūrinių metrikas paraiškos formos pridedamoskūrinių nuotraukas ir bienalės dalyvio portretinę nuotrauką ne mažiau kaip dpi, ne mažiau kaip lankstus variantas MB turi  atsiųsti iki www.

lankstus variantas

Kiekvieną siunčiamą kūrinio nuotraukos failą pavadinti kūrinio pavadinimu, t. Siunčiamą bienalės dalyvio portretinės nuotraukos failą pavadinti bienalės dalyvio kandidato vardu. Bienalės dalyviai kandidatai apie kūrinių atrankos parodai rezultatus bus informuoti e.

lankstus variantas kaip iškart užsidirbti pinigų

Parodai lankstus variantas kūrybos darbai pristatomi nuo Kūrybos darbai parodai teikiami paruošti eksponavimui. Kūrybos darbus bienalės dalyviai pristato ir susigrąžina savo lėšomis. Pasportuoti grafikos, akvarelės darbai iki A4 formatofotografijos atspaudai lankstus variantas iki A4 formato gali būti siunčiami ir banderolėje.

lankstus variantas

Bienalės organizatorius įsipareigoja juos atitinkamai paruošti eksponavimui ir išeksponuoti. Specifiniai techniniai kūrinių eksponavimo ir instaliavimo ypatumai, pageidavimai ir kitos dalyvavimo bienalėje sąlygos aptariamos atskirai el. Bienalės atidarymas lankstus variantas 19 val.

lankstus variantas

Alytaus kultūros ir komunikacijos centre Pramonės g. Bienalėje eksponuojamus darbus alytiškiai galės apžiūrėti iki liepos 21 d. Bienalės dalyvių darbai ir informacija apie juos bus išspausdinta bienalės kataloge.

Naujausios žinios.

lankstus variantas