Greiti variantai


Siūlome išbandyti tris greitai paruošiamus ir sveikus sumuštinių receptus su avokadu.

greiti variantai galimybė įsigyti produktų

Jį galima drąsiai vadinti grožio vaisiumi. Avokade gausu vitaminų A ir E, kurie atsakingi už odos skaistumą ir elastingumą.

Receptai gelbėtojai - 43 genialiai paprasti, greiti ir skanūs patiekalai

Sumuštiniai su greiti variantai ©  Fotolia nuotr. Tačiau palankiausias kūno linijoms variantas — juoda duona su stambiai smulkintais grūdais.

greiti variantai

Pakilti dvejetainiai variantai supjaustykite smulkiais griežinėliais ir uždėkite ant pasirinktos duonos riekės. Kitas sumuštinio dalis dėkite ant viršaus Susiję straipsniai Mėsainis ar dešrainis? Ridikėliai greiti variantai šparaginės pupelės: ridikėlius supjaustykite griežinėliais, o šparagines pupeles išlukštenkite.

greiti variantai

Ridikėliuose gausu vitamino C — jis būtinas skaisčiai odai. Šparaginėse pupelėse yra daug izoflavonų, kurie skatina kolageno gamybą odoje. Pomidorai ir kiaušinis: pomidorus supjaustykite riekelėmis, o kiaušinį iškepkite.

greiti variantai

Kiaušiniai yra Omega 3 riebiujų rūgščių šaltinis, kurių reikia stipriems nagams ir plaukams. Pomidoruose gausu likopeno, kuris veikia kaip antioksidantas.

Saldžioji paprika ir alyvuogės: alyvuoges perpjaukite per pusę, o saldžiąją papriką supjaustykite juostelėmis. Saldžiosiose paprikose taip pat daug likopeno ir dar vitamino C.

greiti variantai atidarantį brokerį, kaip užsidirbti pinigų

Alyvuogėse gausu vitamino E, kuris padeda apsaugoti odą nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio. Sumuštiniai su avokadu grožiui: 3 greiti variantai Nuoroda nukopijuota.

Patinka produktai, kuriuos išsirinkome? Tiesiog FYI mes galime uždirbti pinigų iš nuorodų šiame puslapyje. Virtuvė turi veikti sklandžiai, turėdami daug vietos daiktams laikyti. Viryklė su dviem krosnelėmis yra tikras turtas.