Galimi variantai


galimi variantai

Dvi pergales Pasaulio taurės Galimi variantai grupėje jau iškovojusi Lietuvos rinktinė jau užsitikrino vietą kitame etape, kuriame vėl kovos keturių komandų grupėje. Lietuviai H grupėje dar žais vienerias rungtynes su Australija, kurios nulems, kuri rinktinė į kitą etapą išsineš labai reikalingą tašką.

galimi variantai

Pirmą ir antrą vietą užėmusios H grupės komandos Lietuva ir Australija kitame etape L grupėje kovos su dvi galimi variantai vietas užėmusiomis G grupės komandomis — Prancūzija ir Dominikos Respublika.

Kito etapo L grupė: Lietuva, Australija, Prancūzija, Dominikos Respublika L galimi variantai pirmoji ir antroji komanda ketvirtfinalyje susikaus su K grupės pirmąsias dvi vietas užėmusiomis ekipomis, tačiau vis dar nėra aiškios trys iš keturių K grupės komandų. Šiuo metu kito etapo K grupėje iš pirmojo etapo F grupės vietą turi tik Brazilija, o dėl dar vieno kelialapio iš F į K grupę, paskutinėse rungtynėse ketvirtadienį susikaus Graikijos ir Naujosios Zelandijos komandos.

ar įmanoma užsidirbti pinigų biržoje internete bitcoin aukso kaina

Pirmojo etapo E galimi variantai vietą kitame etape turi tik JAV rinktinė. Dėl dar vieno kelialapio susikaus Turkijos ir Čekijos ekipos, kurios prieš paskutiniąsias rungtynes turi po 3 taškus.

galimi variantai kriptovaliutų išmanioji sutartis

Registruokisprisijunk ir  dalyvauk! Pasaulio taurės tvarkaraštis:.

galimi variantai 60 sekundžių dvejetainiai variantai