Bitkoinai užvaldo. Numatomas griežtesnis kriptovaliutų reguliavimas


zen prekyba dvejetainis variantas bnbot

Arnas Simutis Pro Patria Platonas įvardino keturias dorybes: išmintį, drąsą, teisingumą ir saikingumą. Tai visiems visuomenės luomams privaloma dorybė. Gal įvardintoji saikingumo dorybė yra pirmoji ekonominė dorybė?

Tik mes bitkoinai užvaldo pamiršome? Ekonomikos mokslas prieina prie tų pačių išvadų ir vienas pirmųjų dalykų, kurį išmoksta ekonomistai, yra tas kad kraštutinumai yra negerai. Daug žmonių tą intuityviai jaučia nebūdami ekonomistais, o šie įrodo tuos dalykus formaliai. Tą netgi stebime eilinių žmonių gyvenime: žmonės nėra nei dideli kamikadzės, nei ypatingai konservatyvūs ir atsargūs, jie renkasi per vidurį.

HODL vis dar gali atsipirkti

Ir vartojimo struktūra yra daugiau ar mažiau subalansuota: žmonės ir valgo, ir pramogauja, ir keliauja. Dauguma žmonių renkasi, kaip ekonomistai juokauja, vidutiniškai iškeptą mėsos patiekalą. Problema ta, kad ekonomikos dėstymą yra užvaldę neoliberalai, kurie kai kada skatina arba pateikia žmones išskirtinai kaip homo economicus — žmones, labai siaurai siekiančius savo interesų, o tada dingsta visuomeninis interesas. Godumas, kuris visais laikais buvo laikomas nuodėme, didžiąja nuodėme, pateikiamas bitkoinai užvaldo dorybė, kad žmonės turi beatodairiškai siekti savo asmeninių interesų, neva tai veda prie visuomeninių interesų.

Nepanašu, kad toks kraštutinis požiūris duoda ką nors gero. Net ir neoliberalios institucijos jau bitkoinai užvaldo apie nelygybės klausimus, apie nepelnytai gautas pajamas ekonomistų vadinamas rentakurios yra didžiąja dalimi tos nelygybės didėjimo priežastis.

Pavojus MongoDB sistemoms

Galėtume bitkoinai užvaldo kreipti dėmesį bitkoinai užvaldo nelygybę, kuri kyla iš objektyvių dalykų: žmogus gerai mokėsi, sąžiningai dirbo, sukūrė gražų ir gerą, kam nors reikalingą produktą, nieko neapgaudinėjo ir taip tapo turtingas, tačiau mes vis daugiau bitkoinai užvaldo apie sistemines apgavystes, ypač finansų sektoriuje, žemgrobystes Lietuvos kontekste ir pan. Neoliberalusis požiūris įvardina godumą dorybe, bet taip pat atmeta atvirkštinį saiko momentą — suvokimą, kad galima nustatyti, kas yra minimaliai reikalinga, ko minimaliai reikia žmogaus normaliam oriam gyvenimui.

Turime laibai skirtingas tradicijas.

Bitcoin piniginė - kur saugiai laikyti bitcoin? Kuri kriptovaliutos piniginė geriausia?

Tarkime, skandinaviška tradicija: netgi daug uždirbantis žmogus mano, kad yra blogo tono ženklas mėgautis prabanga. Kraštutinis pavyzdys būtų IKEA savininkas, kuris gyveno taip, kaip jo darbininkai: vaikščiojo į tą pačią valgyklą ir dėl to jis jautėsi gerai, nors bitkoinai užvaldo milijardierius.

Nemokami bitkoinai

Ir problema yra ta, kad kapitalizmas išnaudoja žmonių ydas prieš juos pačius. Studentams dažnai pasakoju apie tuštybės fenomeną, kai žmogus nelabai turi ką parodyti apie save, jis dažnai bando signalizuoti apie save per savo vartojimą. Giddensas XX amžiuje panašiai kalbėjo… Taip, tai nėra kažkas stebuklingai naujo.

Bet kaip kapitalizmas išnaudoja visa tai prieš mus? Jis išnaudoja žmogų išsiurbdamas jo pinigus statuso pabrėžimui.

Studentams pateikiu tokį minties eksperimentą: kokius drabužius bitkoinai užvaldo nešiotumėte, jeigu gyventumėte vienas vienkiemyje?

gali užsidirbti pinigų internetu dvejetainių opcijų atrankos

Dauguma atsako, kad bitkoinai užvaldo praktiškus, pigius paprastus darbo drabužius. Sakau, pažiūrėkite vienas į kitą, kaip jūs apsirengę. Jūs suprantate, kokia yra džinsų savikaina? Tai yra keli doleriai… O mokate du šimtus tam, kad parodytumėte, kokia jūsų asmenybė, nes turite prekinį ženklą, prisiūtą ant tų džinsų.

Nuorodos kopijavimas

Taigi, ta žmonių tuštybė veda prie to, kad kapitalizmas į tai bitkoinai užvaldo pasinaudodamas žmonėmis, kuria prekybinius ženklus, už kuriuos mes mokame milžiniškus pinigus, nors galėtume nemokėti. Bet mokam, nes bandome parodomuoju vartojimu kompensuoti kokius nors savo kompleksus, galbūt savo bitkoinai užvaldo, žinių neturėjimą ir panašius.

Be abejo, ten teoriniai svarstymai. Bet šitas naratyvas yra pernelyg gyvas, todėl kad jį populiarino tokie garsūs liberalai, libertarai, tokie kaip Hayekas, Mizesas, Miltonas Friedmanas, kurie sakė, kad valstybė yra kažkoks kelias į vergovę.

Primena apie paslaptingą kriptovaliutų gamybos būdą

Bet taip nėra. Teisingai protingai bitkoinai užvaldo valstybės turi labai svarbų didelį bitkoinai užvaldo sektorių. Tas viešasis sektorius yra didelis ne dėl to, kad tam tikri valstybės vyrai ir moterys užgrobia kokią nors privačios rinkos dalį vien tam, kad turėti didelę galią valdydami ar būdami viešojo sektoriaus dalis. Ne, taip nėra. Pirmiausia, viešojo sektoriaus didėjimą apsprendžia efektyvumo sumetimas, kad kai ką viešasis sektorius gali daryti geriau, na, pavyzdžiui geriau organizuoti pensijų sistemas, geriau organizuoti sveikatos draudimą, nekalbant apie infrastruktūros kūrimą, nes joks privatus interesas nebūtų tinkamas tokiems darbams, kur yra didelės bitkoinai užvaldo pasekmės kaip gerai išvystytos infrastruktūros.

bitkoinai užvaldo dvejetainių opcionų realybės

Liberalai, užuot kovoję už protingesnį reguliavimą, už geresnį valstybės valdymą, geresnius sprendimus paskirstant viešuosius pinigus, tiesiog kovoja su valstybe kaip tokia, pasitelkdami libertarų ideologiją. Bet tai yra bergždžia kova, ji marginalizuoja liberalus ir libertarus, o empirika rodo, kad laimingiausias ir geriausiai tvarkomas regionas pasaulyje yra Bitkoinai užvaldo.

Per pastarąsias 24 prekybos valandas kitos stambios valiutostarp kurių Ethereum ir Ripple taip pat gerokai nuvertėjo. Tokio masinį kritimą sukėlė ne viena priežastis. Numatomas griežtesnis kriptovaliutų reguliavimas Kriptovaliutų pasaulį užvaldė nerimas, keliamas gandų, sklindančių iš pagrindinių kriptovaliutos kasėjų šalių apie artėjantį kriptovaliutų prekybos platformų uždraudimą.

Skandinavijoje mes turime labai išvystytą viešąjį sektorių, žmonės pakankamai mielai moka gana aukštus mokesčius, nes mainais gauna geresnį švietimą, geresnę sveikatos apsaugą, geresnį socialinį ir fizinį saugumą.

Šie dalykai nemažai dalimi daro žmones laimingus. Bitkoinai užvaldo ekonomika, kurią stengiuosi propaguoti keliolika metų, labai smarkiai akcentuoja visuomeninius, socialinio kapitalo, saugumo klausimus, kuriuos iš esmės ignoruoja neoliberalai, kuriems atrodo, kad kuo daugiau žmogus bitkoinai užvaldo, tuo jis bus laimingesnis.